007 James Bond – Spectre 2015 Filmi izle

0FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
007 James Bond – Spectre 2015 Filmi izle

6 Kasım 2015’te ülkemizde gösterime giren yeni James Bond filmi, Spectre izleyici macera dolu bir Bond aksiyonuna davet ediyor. Mexico City’de zorlu bir görevde olan ajan James Bond, geçmişten bir mesaj alır. Aynı şekilde mesaj onu Roma’da eski ve kötü şöhretli bir suçlunun dulu olan Lucia ile buluşmasında da izleyecektir. Mesajın gösterdiği ipucunu takip eden Bond, SPECTRE adında kötücül bir organizasyonun varlığını öğrenir. Londra’ya dönünce Ulusal Güvenlik Merkezinin yeni şefi Max Denbigh tarafından sorguya çekilen Bond, yeni bir görev alır. Mr White’nın kızını bulma görevini üstlenen Bond, kendilerini adım adım SPECTRE’ye yaklaştırabilecek bir kaynak bulmuştur. Spectre’ye yaklaştıkça Bond, bu oluşum ile arasında değişik bir bağ olduğunu öğrenecektir.

James Bond’un 24. filmi olan Spectre filminin başrollerinde Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci ve Naomie Harris gibi isimler yer alıyor. Bir önceki James Bond filmi Skyfall‘ı çeken Sam Mendes’in yönetmenliğini üstlendiği film, 245 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmiştir. Gişede şimdilik 686 milyon dolarlık bir hasılat yakalayan film, hiç şüphesiz 2015’in en büyük yapımları arasında yer alıyor.

Filmin izleyiciler gözündeki yerinden bahsedecek olursak, eleştirmenlere göre dört dörtlük bir Bond filmi değil, IMDB’de 117.269 kullanıcının oyuyla 7.1 puan alan film, serinin bazı takipçileri tarafından yeterli bulunmasa da her Bond klasiği gibi izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Özellikle aksiyon ve casusluk filmlerine meraklıysanız.

FilmLobisi.com iyi seyirler diler!

2015 James bond izle

Tür: 2015 Filmleri, 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Gerilim Filmleri, IMDB +7, Macera Filmleri, Manşet

Yapım: İngiltere, ABD

IMDB Puanı: 7,1

Yönetmen: Sam Mendes

Oyuncular: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Naomie Harris

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?