1984 – Nineteen Eighty-Four Türkçe Altyazılı HD izle

17
( HD Kalite )

Bu film Telif hakkı ihlali nedeniyle sitemizden kaldırılmıştır.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
1984 – Nineteen Eighty-Four Türkçe Altyazılı HD izle

George Orwell’in aynı adlı eserinden beyazperdeye uyarlanan 1984 filmi distopik bir toplumda geçiyor. Atom Savaşı’nın ardından dünya 3 bölgeye ayrılmış ve her bölge kendi insanlarını kontrol altında tutabilmek için baskıcı bir rejim başlatmıştır. Hikayemizin kahramanı Winston Smith, bu bölgelerden biri olan Okyanusya’da (Londra merkezli) yaşamaktadır. Tarihi yeniden yazıp, hükümeti iyi gösterme departmanında çalışan Winston, bir gün sürekli takip edilmekten bunalır ve Julia adında bir kızdan hoşlanmaya başlar. İkili birbiriyle gizli gizli görüşürken, Büyük Kardeşler, sürekli her yerde onları izlemektedir. Çok yakında sevgililer, hükümeti karşılarına alacak bir eyleme girişeceklerdir.

Oldukça karamsar bir distopik dünya kuran Orwell’in ölümsüz yapıtından uyarlanan 1984 filmi 1984 yılında çekildi. John Hurt, Richard Burton ve Suzanna Hamilton’un başrollerinde yer aldığı 1984 – Nineteen Eighty-Four filmini HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Tür: Genel

Yapım: İngiltere

IMDB Puanı: 7,2

Yönetmen: Michael Radford

Oyuncular: John Hurt, Richard Burton, Suzanna Hamilton

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“1984 – Nineteen Eighty-Four Türkçe Altyazılı HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. vT - 4 sene önce demiş ki:

    vakit kaybı kitabı okumadım ama film bence verilmesi gereken mesajı pek veremedi

  2. alemin_dj_i - 4 sene önce demiş ki:

    Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle kitabı okumanızı öneriyorum. Kitaptaki duygu yoğunluğu, çaresizlik,tedirginlik öyle anlatılmış ki, sadece bir kitap diye okuyamıyorsunuz.adeta yaşıyordunuz. film ise kitabın özeti gibi bir şey olmuş ve sahnelerdeki can alıcı duygu ayrıntıları belirtilmemiş. hatta mekan olarak da bir iki yer verip ayrıntıdan kaçmışlar. kitabı okuyun hiç bir şey kaybetmezsiniz aksine modern dünyayı ve içinde yaşadığımız çarpıtılmış gerçekleri çok iyi anlarsınız.