28 Gün Sonra – 28 Days Later 2002 izle

1


Yönetmenliğini Danny Boyle’nin üstlendiği başarılı salgın filmlerinden olan 28 Gün Sonra – 28 Days Later 2002’yi Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
28 Gün Sonra – 28 Days Later 2002 izle

Hayvan aktivistleri, şempanzeler üzerinde deney yapıldığı gerekçesiyle bir laboratuvarı işgal edip, kilitli kafeslerdeki maymunları serbest bırakırlar. Naif eylemciler, maymunlara, onları oldukça sinirli hale getiren bir virus enjekte edildiğinden habersizdir.

Olayın ardından 28 gün sonra, kahramanımız Jim, terkedilmiş bir hastanede komadan uyanır ve bomboş Londra sokaklarında insan aramaya başlar. Arayışı onu bir kiliseye yönlendirdiğinde insanoğlunun başına geleni anlayacak ve kalabalık bir zombi sürüsünden Selena ve Mark’ın yardımı ile kurtulabilecektir. Londra sokaklarında kitlesel katliam ve korku kol gezerken, grubumuz hayatta kalmaya çalışacak ve insanoğlunun vahşi doğası hakkında bir çok şey öğrenecektir.

Yönetmenliğini Danny Boyle’nin üstlendiği başarılı salgın filmlerinden olan 28 Gün Sonra – 28 Days Later… 2002’yi Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com yorumlarınızı bekliyor.

Tür: 720p, IMDB +7, Korku Filmleri, Manşet, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere

IMDB Puanı: 7,6

Yönetmen: Danny Boyle

Oyuncular: Cillian Murphy, Naomie Harris, Christopher Eccleston

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?