Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full HD izle

1FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full HD izle

Katniss Everdeen, Mockingjay (Alaycı Kuş) isyanının sembollerinden biri haline gelirken, Peeta’yı başkentten kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır. Asıl amacı aynı zamanda başkan Snow’u öldürmek olan Katniss, bu eylemiyle Panem bölgesine barış getireceğine inanmaktadır. Başkente gitgide yaklaşırken, ekibi azalmaya başlayan Katniss, bu zorlu görevi başarabilecek midir ? Aşk, ölüm ve oklarla dolu bu macerada umut, distopik toplumda tekrar yeşermeyi bekliyor.

Açlık Oyunları serisi Alaycı Kuş 2 ile sona eriyor. Genç Katniss Everdeen, isyanın sembolü olmayı kabul edişinin ardından Peeta’ya geri dönerken, her türlü savaşı kökünden sonlandırma planı yapar. Amacı Başkan Snow’a bir suikast düzenlemektedir. Bunun üzerine başkente doğru beraberindeki ekiple yola çıkan Katniss, şimdiye kadarki en zorlu sınavıyla yüzleşecektir. Nitekim yol boyunca ekibi gitgide küçülürken, başkente ulaşıp ulaşamayacağını merak eden Katniss, ölümler bombalar, oklar arasında elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 adıyla gösterime giren 2015 Amerikan yapımı distopik bilim kurgu filminin yönetmen koltuğunda Francis Lawrence yer alıyor. Serinin dördüncü filmi hikayesini Suzanne Collins’in yazdığı Mockingjay romanından almakta. Başrollerinde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman ve Donald Sutherland’ın yer aldığı filmi HD kalitede FilmLobisi.com farkıyla sizleri bekliyor.

Açlık Oyunları (2012)
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak (2013)
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 (2014)
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 (2015) <<< Altyazılı izlemek için

Tür: 2015 Filmleri, 720p, Bilim Kurgu Filmleri, Film Serileri, Macera Filmleri, Manşet, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, Almanya

IMDB Puanı: 6,9

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman ve Donald Sutherland

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?