Adem’in Elması – Adam’s Apples 2005 Türkçe Altyazılı izle

0
( HD Kalite ) Bölüm 1 OK Bölüm 2 FragmanYorum yap



FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Adem’in Elması – Adam’s Apples 2005 Türkçe Altyazılı izle

Küçük bir kasabada önünde büyük bir elma ağacının yer aldığı kilisenin pederi olan İvan, dünyaya gül renkli gözlüklerle bakan iyimser anca gerçeklerden uzak biridir. Kendisini Şeytan ile savaşta olduğuna inandıran İvan’ın eline ise kısa zamanda çok iyi bir koz geçecektir. Hapisten yeni çıkan neo-nazi Adam, İvan’ın yanına verilmiştir.

İvan bu genç adamın içindeki iyiliği ortaya çıkarmak isterken, ona elma ağacının meyveleriyle bir turta yapma görevi verir. Bu sırada elmalar sürekl, hayvanlar ve doğa tarafından saldırıya uğrarken, Adam bu işte şeytanın bir parmağı olduğunu düşünecektir. Elbette Ivan’ın farklı bir teorisi vardır.

19 ödüllü Danimarka yapımı filmin başrollerinde Ulrich Thomsen ve Mads Mikkelsen yer alıyor. Adem’in Elması ismiyle gösterime giren film kara mizah türündedir ve Eyüp Kitabı’na göndermeler içermektedir.

Eyüp Kitabı: peygamber Eyyub’un Şeytan’ın elinde yargılanışını, arkadaşlarıyla acılarının kökenini ve doğasını tartışmasını, Tanrı için mücadele edişini ve Tanrı’nın ona verdiği cevabı kapsayan hikayeleri içerir.

Filmlobisi.com

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, Komedi Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: Danimarka, Almanya

IMDB Puanı: 7,8

Yönetmen: Anders Thomas Jensen

Oyuncular: Ulrich Thomsen, Mads Mikkelsen, Nicolas Bro

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“Adem’in Elması – Adam’s Apples 2005 Türkçe Altyazılı izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. murat - 3 sene önce demiş ki:

    harika bir film herkesin izlemesini tavsiye ediyorum