Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon izle

0


Agents of Shield dizisi 2. sezon bölümlerini bu sayfadan HD kalitede izleyebilirsiniz. Silinmiş videoları lütfen bize bildiriniz.

Alternatif


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Agents of S.H.I.E.L.D. 2. Sezon izle

New York savaşının ardından dünya geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Avengers’in varlığı öğrenilirken, bir çok süper kahraman ve süper kötü ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkabilecek büyük tehlikeleri önlemek ve süper kötüleri kontrol altına almak için devlet bünyesinde Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division (Shield) adında bir bölüm kurulur. Dünya çapında kötücül olaylar meydana gelirken S.H.I.E.L.D. ajanları bir araya getirecek ve saldırıları durdurmaya çalışacaktır.

2013 yılında gösterime giren Agents of S.H.I.E.L.D dizisinin tüm bölümlerini sitemizden 720p kalitede izleyebilirsiniz. Marvel dünyası kahramanlarını barındıran Agents of Shield dizisi, 1 kez Emmy ödülü kazanmıştır. Dizinin başrollerinde Clark Gregg, Ming-Na Wen ve Brett Dalton yer almaktadır. Shield Ajanları – Agents of Shield izle. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Tür: Genel

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 7,5

Yönetmen: Maurissa Tancharoen, Jed Whedon, Joss Whedon

Oyuncular: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?