Aşkın (500) Günü – 500 Days Of Summer Türkçe Dublaj izle

0FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Aşkın (500) Günü – 500 Days Of Summer Türkçe Dublaj izle

Mimarlık bölümünü bitiren Tom Hansen, bir tebrik kartı şirketinde yazar olarak işe girmiştir. Hayatında hiç bir zaman tam olarak mutlu olmadığını bilen Tom için hayat sıkıcıdır ta ki patronunun yeni asistanı Summer Finn ile tanışana kadar.

Summer’e iş arkadaşlarıyla birlikte gittiği karaoke gecesinde aşık olan Tom, aşkını ağzından kaçırır ve günler geçtikçe Tom ve Summer bir yakınlaşma içerisine girer. Arkadaştan fazlası olsalar bile Tom sırılsıklam aşıkken, Summer gerçek aşka inanmamaktadır. Tom bu yarı ilişkisi boyunca kız kardeşi ve arkadaşlarının tavsiyelerini dinlerken, Summer’i kendinden uzaklaştıracaktır. 500 günün bitmesine az kala hem aşka hem de hayata dair yeni bir şeyler öğrenecektir.

Aşkın 500 günün değişik bir zaman çizgisiyle anlatıldığı 500 Days of Summer filminin başrollerinde Zooey Deschanel ve Joseph Gordon-Levit yer alıyor. 2009 yapımı Amerikan romantik komedi / dram türündeki Aşkın (500) Günü – 500 Days Of Summer filmini Türkçe Dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com bu orijinal aşk filmini kaçırmamanızı diler.

Tür: 720p, Dram Filmleri, IMDB +7, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 7,8

Yönetmen: Marc Webb

Oyuncular: Zooey Deschanel, Joseph Gordon-Levitt, Geoffrey Arend

Etiketler: , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?