Big Fish – Büyük Balık 2003 Türkçe Dublaj izle

0


Baba-oğul ilişkisini etkileyici bir biçimde sunan film Büyük Balık’ın yanında aslında hayatın ta kendisi. Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup, Jessica Lange, Alison Lohman, Steve Buscemi, Helena Bonham Carter, Marion Cotillard ve Danny DeVito gibi oyuncuları kadrosunda barındıran film, Tim Burton tarafından yönetilmiş ve konusunu Daniel Wallace’ın Büyük Balık: Efsanevi Ölçülerde Bir Roman adlı eserinden almıştır. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Big Fish – Büyük Balık 2003 Türkçe Dublaj izle

İyi bir hikaye anlatıcı ve baba olan Edward Bloom, yıllar boyunca oğlu Will’e hep aynı hikayeyi anlatmıştır. Dev bir balığı kendi nişan yüzüğüyle yakaladığı bu hikaye, babasından uzaklaşmaya başlayan Will’e can sıkıcı gelmeye başlarken, Will’in düğününde yaşanan bir olay sonrası baba oğul birbirine küskün ayrılmıştır.

Aradan geçen yıllar sonra, babaya ölümcül bir hastalık teşhisi konulurken, Paris’e gazetecilik yapan Will, evine geri dönüp babasını daha yakından tanımaya başlar. Eğlenceli biri olan babasının geçmişine dair efsanevi öyküleri bir araya getiren Will, onun mükemmel kahramanlıkları ve başarısızlıklarıyla karşılaşacaktır.

Tür: 720p, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup, Jessica Lange, Alison Lohman, Steve Buscemi, Helena Bonham Carter, Marion Cotillard ve Danny DeVito

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?