Bir Ayrılık – A Separation 2011 Türkçe Dublaj HD izle

1
( HD Kalite ) tek parça hd alternatif mail.ru ok.ru 720p FragmanYorum yap


2011 İran yapımı drama türündeki Bir Ayrılık (Jodaeiye Nader az Simin) filmi 1 dalda Oscar ödülü kazanırken, diğer festivallerden 82 ödül toplamış ve şimdiye kadarki en başarılı İran filmleri arasına girmiştir.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Bir Ayrılık – A Separation 2011 Türkçe Dublaj HD izle

Evlilikleri kötü yönde gitmekte olan Nader (Peyman Moaadi) ve Simin (Leila Hatami) çifti yurtdışında yaşamak konusunda bir türlü karar almayacak haldedir. Simin, ülkeleri İran’ın halini düşündüğünde kızı Termeh’e iyi bir gelecek sağlamak içni yurtdışına gitmek istemekteyken, Nader, Alzheimer hastası olan babasının bakımını üstlenmek için İran’da kalmak istemektedir. Bunun üzerine eşine boşanma davası açan kadın, kızı ile yurtdışına gitme planları yaparken hem yasanın hem de İran kültürünün engeliyle karşılaşacak ve çift başta vilayet olmak üzere bir çok konuda sorun yaşayacaktır.

2011 İran yapımı drama türündeki Bir Ayrılık (Jodaeiye Nader az Simin) filmi 1 dalda Oscar ödülü kazanırken, diğer festivallerden 82 ödül toplamış ve şimdiye kadarki en başarılı İran filmleri arasına girmiştir. IMDB Top 250’de 105. sırada yer alan film İran kültürünü, kadın erkek eşitliğini, kötüye giden evliliği ve stresli bir boşanma sürecini konu ediniyor. Bir Ayrılık – A Separation filmini HD kalitede Türkçe Dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com film hakkındaki yorumlarınızı bekliyor.

Tür: 2011 Filmleri, 720p, Dram Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İran

IMDB Puanı: 8,4

Yönetmen: Asghar Farhadi

Oyuncular: Peyman Moaadi, Leila Hatami, Sareh Bayat

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?