Cennetin Krallığı – Kingdom of Heaven 2005 izle

6
( HD Kalite )


Directors Cut sürümü orijinalinden uzun olduğundan bazı kısımlar İngilizce’dir. Normal sürüm için “Alternatif” başlığına tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Cennetin Krallığı – Kingdom of Heaven 2005 izle

Doğu ve Batının uzun yıllar süren mücadelesinin, Haçlı Seferlerinin devam ettiği Ortaçağ’da Balian adındaki demirci, hem ailesini hem de inancını kaybetmiştir. Kutsal topraklardan Fransa’ya dönen Ibelin’li Godfrey, Balian’ın gerçek babası olduğunu açıklar ve genç Balian’ı gerçek bir şövalye olarak yetiştirmeye başlar.

Kudüs’te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan bir barış süreci devam ederken, Balian şehre gelecek ve kılıçtaki yeteneği sayesinde kısa zamanda ün yapıp, kralın kız kardeşinin hayranlığını kazanırken, savaş tehlikesi belirginleşmeye başlayacak ve Balian eylemleriyle, Kralın danışmanı Tiberias, tapınak şövalyelerinin lideri Guy ve Sybilla’nın kocasının düşmanlığını kazanacaktır.

Efsane yönetmen Ridley Scott’tan 12. yüzyılda geçen Haçlı Seferleri konulu Cennet Krallığı filminin başrollerinde Orlando Bloom, Eva Green ve Liam Neeson yer alıyor. Cennetin Krallığı – Kingdom of Heaven (2005) filmini HD kalitede Türkçe Dublajlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, IMDB +7, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, İngiltere, İspanya

IMDB Puanı: 7,2

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Orlando Bloom, Eva Green, Liam Neeson

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?