Death Note 1. Sezon 32. Bölüm izle

0
( HD Kalite )


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Death Note 1. Sezon 32. Bölüm izle

Yagami Light, derslerinde başarılı akıllı bir lise öğrencisidir. Üniversite sınavına hazırlanmaya devam ederken, insanların yozlaşmışlığı çoktandır onu rahatsız etmektedir.

Bu sırada bir ölüm meleği olan Ryuk, Ölüm Melekleri Diyarında diğerleri gibi sıkıntıdan patlamaktadır. Eğlenmek için kendisindeki ölüm defterlerinden birini dünyaya atar. Okul bahçesinden geçmekte olan Light, defteri şans eseri görür ve defterin girişindeki kurallardan ilkini okur: “Bu deftere ismi yazılan kişi ölür.” Böyle bir şeye ihtimal bile vermeyen Light, defteri yanına alır ve sırf Ölüm Defter’inde yazan şeyin doğru olmadığını kanıtlamak için, TV’de bir çok kişiyi esir almış bir suçlunun adını deftere yazar ve suçlunun öldüğünü televizyonda görür.

Bu olaydan sonra kısa süreli bir şoka giren Light, dünyaya barış ve sukuneti getirmek için suça yönelen kötü insanları sistematik bir biçimde öldürmeye başlar. Emniyet güçleri ise çoktan bu yeni katilin peşine düşmüş ve ona Kira adını takmışlardır.

Dünya çapına da yayılan sebepsiz ölümler sonrası işin kontrolünü Interpol alır ve soruşturmanın başına getirilen genç dedektif “L”, Kira’yı bulmak için tüm öngörüsü ve yeteneğini kullanacaktır.

2006 Japon yapımı 9.0 IMDB puanlı bu popüler animeyi sitemizden Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Tür: Genel

Yapım: Japonya, Fransa

IMDB Puanı: 9,0

Oyuncular: Mamoru Miyano, Brad Swaile, Vincent Tong, Kappei Yamaguchi

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?