Dövüş Kulübü – Fight Club 1999 Türkçe Altyazılı izle

7FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Dövüş Kulübü – Fight Club 1999 Türkçe Altyazılı izle

Filmin anlatıcısı ünlü bir otomobilde iyi bir işe ve maaşa sahip olmasına rağmen insomnia (uykusuzluk) sorunuyla boğuşan mutsuz ve yalnız biridir. Doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastalar için terapi grubuna giden Anlatıcı, burada Marla ile tanışır. Marla da onun gibi hasta değildir ve tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı, kapitalist topluma karşı mücadele eden biridir. Kariyer sahibi ancak yalnız olan iki insan bir araya gelmiştir.

Bir yolculuğun ardından evinin yandığını gören Anlatıcı, yolculuk esnasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler’i arayacak ve barda içilen bir kaç biranın ardından iki arkadaş yumruk yumruğa kavgaya tutuşacaktır. Bunun kendilerini canlandırdığını gören ikili, Dövüş Kulübü açmaya başlayacak ve erkeklerin birbirleriyle kavga edebileceği bir topluluk oluşturacaklardır. Gittikçe genişleyen ve her şehirde açılan grubun gizli amacını ise kimse bilmemektedir.

Chuck Palahniuk’un aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan Dövüş Kulübü filmi IMDB Top 250’de 10. sırada yer alıyor. Brad Pitt, Edward Norton ve Helena Bonham Carter’in başrollerinde yer aldığı kült film Dövüş Kulübü – Fight Club 1999’u Full HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com yorumlarınızı bekliyor.

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,9

Yönetmen: David Fincher

Oyuncular: Brad Pitt, Edward Norton, Helena Bonham Carter

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?