Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 HD izle

1
( HD Kalite ) Mail.ru HD VK 720p 1 VK 720p 2Yorum yapFILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 HD izle

1. Dünya Savaşında Osmanlı Devletinin Ruslara karşı yaptığı Sarıkamış Harekatında toplam 109 bin asker ölmüş ve harekat başarısız olmuştur. Harekatın ardından bu topraklar ve insanları otoriteden yoksun bir başlarına bırakılmışlardır.

Bakü’de görevli Hariciye Nazırlığı Kalem Müdürü’nün eşi Gül Hanım ve kızı Nihan, onlara Erzurum yolunda eşlik eden Hariciye Nazırlığı mensubu Saci Efendi, zorlu kış koşullarının yaşandığı bu topraklarda ilerlemeye çalışırken, terkedilmiş bir köy bulurlar. Burada yalnız olmadıklarını öğrenen grup birbirinden farklı kültürlerden gelen insanlarla tanışıp, açlık ile mücadele edecek ve hayatta kalmaya çalışacaktır.

Alphan Eşeli’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Uğur Polat, Nergis Öztürk, Serdar Orçin, Muharrem Bayrak, Şevket Süha Tezel, Sıla Çetindağ ve Myraslava Kostyeva Akay yer alıyor. Eve Dönüş: Sarıkamış 1915’i HD kalitede filmlobisi.com farkıyla izleyebilirsiniz.

Tür: 2013 Filmleri, 720p, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye (2013)

IMDB Puanı: 7,5

Yönetmen: Alphan Eşeli

Oyuncular: Uğur Polat, Nergis Öztürk, Serdar Orçin, Muharrem Bayrak, Şevket Süha Tezel, Sıla Çetindağ ve Myraslava Kostyeva Akay

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?