Gran Torino 2008 Türkçe Altyazılı izle

2


Filmi Türkçe dublaj izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Gran Torino 2008 Türkçe Altyazılı izle

Dul ve emekli Walt Kowalski, son dönemlerde evine kapılmış, geri kafalı bir Amerikalıdır. Michigan mahallelerindeki değişimi gören katı biri olan Walt, dış dünyası ile iletişimini azaltırken korunmaya daha çok önem vermeye başlamıştır. Köpeği, M-1 Tüfeği ve 1972 model Gran Torino’sundan başka bir şeyi olmayan Walt genç yan komşusu Hmong kökenli Thao ile tanıştığında ona başlangıçta mesafeli davranacak ancak zamanla çocuğa ısınacaktır.

Suç dünyasına oldukça yakın yaşayan ailesiyle birlikte Thao’ya yardım etmeye başlayan Walt, çocuk çetelerin eline düştüğünde onu kurtarmaya çalışacaktır. ABD’de bölge bölge yaygın olan çete faaliyetleri ile Amerikalıların davranışlarını tipik bir şekilde beyazperdeye yansıtan filmin yönetmen koltuğunda ve başrolünde Clint Eastwood yer alıyor.

IMDB Top 250’de 144. sırada yer alan Gran Torino filmi 2008’de gösterime girmiş ve 22 ödül kazanmıştır. Dram türündeki Gran Torino (2008) filmini Full HD kalitede Türkçe Altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,2

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular: Clint Eastwood, Bee Vang, Christopher Carley

Etiketler: , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?