Harry Potter ve Ateş Kadehi 2005 Türkçe Dublaj izle

1


Harry Potter and the Goblet of Fire filmini Türkçe altyazılı izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ateş Kadehi 2005 Türkçe Dublaj izle

Yaz tatilinde Quidditch Dünya Kupasına giden Harry bu çok sevdiği süpürgeli spordan son derece çok zevk duyarken, maç sonrası kukuletalı bir grup insan çadırları ateşe vermeye başlar. Voldemort’un destekçileri olan Ölüm Yiyicileri, gökyüzünde Voldemort’un işaretini yaparak kayıplara karışırken, büyücü dünyası bir kez daha geçmiş günlerin gölgesi üzerinde yaşamaya başlayacaktır.

Okul açıldığında ise Harry, Ron ve Hermione için daha dikkat geçici olaylar dizisi meydana gelecektir. Hogwarts bu yıl üç büyücülük turnuvasına ev sahipliği yaparken, iki farklı büyücülük okulu, şatoya gelmiştir. Yarışma için adayların isimleri Ateş Kadehine atılırken, Harry yaşı tutmamasına (ve başvurmamasına) rağmen yarışmaya dördüncü yarışmacı olarak seçilecek ve birbirinden tehlikeli görevleri tamamlamak zorunda kalacaktır.

Serinin dördüncü filmi Harry Potter ve Ateş Kadehi – Harry Potter and the Goblet of Fire 2005’i Türkçe dublajlı HD izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com Harry Potter serisi izleyicilerine iyi seyirler diler.

Tür: 720p, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, IMDB +7, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, İngiltere

IMDB Puanı: 7,6

Yönetmen: Mike Newell

Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?