Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par 2007 Türkçe Altyazılı izle

0
( HD Kalite ) Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 tek parça vkYorum yap


IMDB Top 250’de 109. sırada


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par 2007 Türkçe Altyazılı izle

8 yaşındaki meraklı ve hevesli çocuk Ishaan Awasthi, büyüklerin fazla önemsemediği dünya güzelliklerinden fazlasıyla etkilenmektedir. Renkler, balıklar, köpek ve kediler yetişkinler için değersizken, Ishaan için oldukça özeldir. Okula gitmeye başlayan Ishaan, sıkıcı ve katı eğitim sisteminde mutsuzluğu tadarken, okulu sevmemeye ve sınavlarında başarısız olmaya başlar. Bunun üzerine ailesinin yardım edebileceğinden uzak bir mesafeye, yatılı bir okula transfer edilir.

Yalnız kalan Ishaan Awasthi, yeni okulunda da sistemin aynı şekilde ezberci ve ruhsuz bir şekilde ilerlediğini görecektir. Okula bir gün yeni bir sanat öğretmeni geldiğinde ise tüm işler değişecektir. Ram Shankar Nikumbh (Aamir Khan) adındaki bu öğretmen eğlence ve pozitiflik ile doludur. Ram, kuralları tanımadan yürüttüğü derslerle öğrencilerin hayal güçlerini harekete geçirirlken, Ishaan’ın mutlu olmadığını farkedecek ve onun sorununun üzerine gidecektir.

Her Çocuk Özeldir – Like Stars on Earth – Taare Zameen Par (2007) filmi eğitim sistemini eleştirirken, çocuklardaki hayal gücünün önemini vurguluyor. IMDB Top 250’de 109. sırada yer alan Hint yapımı Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par filmini HD kalitede Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com

Tür: 720p, Aile Filmleri, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, Hint Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250

Yapım: Hindistan

IMDB Puanı: 8,5

Yönetmen: Aamir Khan, Amole Gupte

Oyuncular: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda

Etiketler: , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?