Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par 2007 Türkçe Dublaj izle

10


Filmi Türkçe altyazılı izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par 2007 Türkçe Dublaj izle

Her Çocuk Özeldir – Like Stars on Earth – Taare Zameen Par (2007) filmi eğitim sistemini eleştirirken, çocuklardaki hayal gücünün önemini vurguluyor. IMDB Top 250’de 109. sırada yer alan Hint yapımı Yerdeki Yıldızlar – Taare Zameen Par filmini HD kalitede Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com

8 yaşındaki meraklı ve hevesli çocuk Ishaan Awasthi, büyüklerin fazla önemsemediği dünya güzelliklerinden fazlasıyla etkilenmektedir. Renkler, balıklar, köpek ve kediler yetişkinler için değersizken, Ishaan için oldukça özeldir. Okula gitmeye başlayan Ishaan, sıkıcı ve katı eğitim sisteminde mutsuzluğu tadarken, okulu sevmemeye ve sınavlarında başarısız olmaya başlar. Bunun üzerine ailesinin yardım edebileceğinden uzak bir mesafeye, yatılı bir okula transfer edilir.

Yalnız kalan Ishaan Awasthi, yeni okulunda da sistemin aynı şekilde ezberci ve ruhsuz bir şekilde ilerlediğini görecektir. Okula bir gün yeni bir sanat öğretmeni geldiğinde ise tüm işler değişecektir. Ram Shankar Nikumbh (Aamir Khan) adındaki bu öğretmen eğlence ve pozitiflik ile doludur. Ram, kuralları tanımadan yürüttüğü derslerle öğrencilerin hayal güçlerini harekete geçirirlken, Ishaan’ın mutlu olmadığını farkedecek ve onun sorununun üzerine gidecektir.

Tür: 720p, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Hint Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Hindistan

IMDB Puanı: 8,5

Yönetmen: Aamir Khan, Amole Gupte

Oyuncular: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda

Etiketler: , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“Her Çocuk Özeldir – Taare Zameen Par 2007 Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Sevgilerimle İSMAİL FURKAN - 4 sene önce demiş ki:

    harika mutluluktan ağlayacaktım süper. Ben 9 yaşındayım bayılldım olağın üstü