İhtiyar Delikanlı – Old Boy 720p İzle

8


Güney Kore sinemasının efsane ismi  Min-sik Choi ‘nin başrolde oynadığı OLD BOY filmi, IMDB TOP 250’de 72. sıradadır. Old Boy’u sitemizden 720p kalitesinde, tek parça ve Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com olarak toplumsal tabuları yıkan Old Boy filmini intikam filmlerini sevenler başta olmak üzere tüm takipçilerimize tavsiye ediyoruz.

Filmin diğer isimleri: İhtiyar Delikanlı, Oldeuboi
Süre: 120 dk.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
İhtiyar Delikanlı – Old Boy 720p İzle

Filmin konusu; Çenebaz biri olan Oh Dae-Su (Min-sik Choi) bir akşam telefon kulübesinden, ailesiyle konuşurken kaçırılır. Ertesi gün uyandığında kendini bir odanın içinde bulur, kendisine yemek ve su verilip her gece gaz ile uyutulur. Odada günler geçirmesine rağmen kimseden neden orada bulunduğuna dair bir bilgi alamaz. Bu arada karısı öldürülür ve deliller kapsamında polis suçlunun halihazırda kayıp olan Oh Dae-Su’nun işlediğini düşünür. Tam 15 yıl sonra bir gün hipnotize edilir ve özgür bırakılır.
Oh Dae-Su artık özgürdür. Cebinde parası, bir cep telefonu ve oldukça güzel bir kıyafeti vardır. Bir restorantta tanıştığı Mi-do (Hye-jeong Kang) isimli kızla arkadaş olur. Artık kendisini 15 yıl hapseden adamı arayıp intikamını alabilecektir. Bu sırada Evergreen isimli biri arar ve Dae Su’dan neden hapsedildiğini bulmasını ister. Dae-su bu gizemi çözmeye çalışırken, aklında beliren diğer bir soru da 15 yıl sonra neden şimdi özgür bırakıldığıdır…

Tür: 720p, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +8, IMDB Top 250, Kore Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Güney Kore

IMDB Puanı: 8,4

Yönetmen: Chan-wook Park

Oyuncular: Min-sik Choi, Ji-tae Yu, Hye-jeong Kang

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?