İnsanları Seyreden Güvercin 2014 Filmi Altyazılı izle

1


A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
İnsanları Seyreden Güvercin 2014 Filmi Altyazılı izle

Yaşayanlar serisinin son filmi “İnsanları Seyreden Güvercin” filmi Sam ve Jonathan adındaki iki gezgin satıcısının hayatlarını konu alıyor. İşinden bıkmış olan ikili, gidişatı değiştirebilmek için yalan söyleme yolunu seçerken, insanoğlunun halini görecekleri fantastik bir dünyaya atılacaklardır. Hayatın ihtişamı, insanoğlunun içerisinde gizli trajedi ve mizaç, küçük şeylerin peşinde koşanlar ve anların güzelliğini bulabileceğiniz film, HD kalitede sizlerle.

Film ismini 1565 “The Hunters in the Snow” adlı tablodan almaktadır. İlgili tabloda kış aylarında ağaçların dallarındaki güvercinler, aşağıda insanların neler yaptıklarını izlemektedir. Yönetmen Roy Andersson’a göre bu tablodaki kuşlar, insanların ne yaptığını merak etmektedir. Ayrıca Andersson filmin hikayesinde Bicycle Thieves (Bisiklet Hırsızları) adlı filmden esinlendiğini belirtmiştir.

3 ödül alan, festivallerde gösterilen İsveç yapımı A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence 2014’ü Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, 2015 Filmleri, 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, Komedi Filmleri, Manşet

Yapım: İsveç,Almanya,Norveç

IMDB Puanı: 7,3

Yönetmen: Roy Andersson

Oyuncular: Holger Andersson, Nils Westblom, Viktor Gyllenberg

Etiketler: , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?