Jurassic Park 1993 Türkçe Dublaj izle

0FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Jurassic Park 1993 Türkçe Dublaj izle

Bilimsel teknolojinin ışığında, insanoğlu dinozorlar çağına kapı aralarken, bütün dinozor türlerinin yer aldığı park şeklinde bir ada oluşturulur. Genetik olarak oluşturulan dinozorlara ilgi oldukça fazladır ve Jurassic Park gitgide popüler bir yer haline gelmiştir. Park’ta bir gezinti için iki torunu ile yola çıkan John Hammond, kısa bir süre sonra bir sorun çıktığını anlayacaktır. Nitekim park çalışanlarından biri, bir dinozor embriyosu çalmaya çalışmış ve bu uğraş nedeniyle tüm güvenlik sistemleri devre dışı kalmıştır. Dinozorlar koca adada özgürce dolaşmaya başlarken, insanlar için hayatta kalma mücadelesi başlamıştır.

IMDB Top 250’de 210’da yer alan ve toplam 3 Oscar kazanan filmin yönetmen koltuğunda Steven Spielberg yer alıyor. Michael Crichton’un Jurrasic Park (1990) adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan film 1.03 milyar dolarlık bir gişe hasılatı elde etmiş ve kült filmler arasında yerini almıştır. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Not: Jurassic Park serisinin son filmi Jurassic World (2015) kısa süre içerisinde sitemizde yerini alacaktır.

Tür: 1080p, 720p, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,1

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?