Macbeth 2015 Türkçe Altyazılı HD izle, Shakespeare

0FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Macbeth 2015 Türkçe Altyazılı HD izle, Shakespeare

Shakespeare’nin ölümsüz eserinden sinemaya uyarlanan film Glamis kontu Macbeth’in hikayesini konu alıyor. Kral Duncan’ın ordusunda generallik görevini üstlenen Macbeth, asilere karşı çok önemli bir savaşı kazanır. Savaştan sonra karşılaştığı üç cadı kendisinin pek yakın zamanda kral olacağını söyler. Ancak bu cadılar bir takım başka kehanetlerde de bulunmuşlardır. Hırslı eşiyle birlikte bir plan yapan Macbeth, Duncan’ı öldürüp tahtı ele geçirecek ancak işlediği suçun getirdiklerinden kurtulmakta zorlanır. Gitgide yalnızlaşan Macbeth, yakınındaki herkese şüpheyle bakmaya başlarken, yalnızlaşacak ve paranoyaklık ufukta yepyeni tehlikeler doğuracaktır.

Michael Fassbender ve Marion Cotillard’ın başrollerini üstlendiği film, klasik eseri tekrar sinemaya getiriyor. Daha önceleri bir kaç filmi çekilen Macbeth’in son uyarlamasını FilmLobisi.com farkıyla HD kalitede izleyebilirsiniz. İktidar için oynanan entrikaları, ihanetleri ve vicdanı ele alan Shakespeare eseri Macbeth izle.

Macbeth 2015

“Hayat, sahnedeki vaktini, içi içini kemirdiği halde, çalım satarak tüketen ve sonra da sesi soluğu kesilen zavallı bir oyuncudan, sahnede dolanıp duran bir gölgeden başka bir şey değil. bir geri zekalının anlattığı, ses ve öfke dolu ve hiçbir şey ifade etmeyen bir masaldır hayat.”

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, Manşet, Savaş Filmleri

Yapım: İngiltere, Fransa, ABD

IMDB Puanı: 7,2

Yönetmen: Justin Kurzel

Oyuncular: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jack Madigan, David Thewlis

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“Macbeth 2015 Türkçe Altyazılı HD izle, Shakespeare” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. turgay - 4 sene önce demiş ki:

    oyuncuya gore cok hareketsiz ve boş bir film olmuş