Makinist – The Machinist 2004 izle

0
( HD Kalite ) bölüm 1 bölüm 2Yorum yapFILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Makinist – The Machinist 2004 izle

Bir fabrikada makine operatörlüğü yapan Trevor Reznik, yıllardır insomnia nedeniyle uykusuzluk çekmekte olan biridir ve vücudu uykusuzluk nedeniyle neredeyse sönmüş kupkuru bir hal almıştır. Obsesif kompulsif kişilik bozukluğu olan adam kilosunu ve hayatındaki değişiklikleri, dairesindeki sarı yapışkanlıklara not ederek takip etmeye çalışmaktadır. Hayatında olan tek insan arada bir görüştüğü ve hoşlandığı fahişe Stevie iken, havaalanında garson olarak çalışan Maria ile dosttur.

Uykusuzluk yükünün altında gitgide ezilmeye başlayan Trevor’un işyerinde bir iş kazası meydana gelir ve adamlardan biri kolunu kaybeder. Bunun üzerine Trevor’dan zaten korkan çalışanlar ona karşı tavır almaya başlayıp, işten kovulması için bir komplo kurmaya başlarlar. Bunu anlayan Trevor kendisini savunmak ister ancak aşırı yorgunluk ve uykusuzluk nedeniyle şüphe ve paranoya dolu bir yola girecektir.

Christian Bale’nin muhteşem performansıyla Makinist – The Machinist 2004 filmini 720p kalitede Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com yorumlarınızı bekliyor.

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7

Yapım: İspanya

IMDB Puanı: 7,8

Yönetmen: Brad Anderson

Oyuncular: Christian Bale, Jennifer Jason Leigh, Aitana Sánchez-Gijón

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?