Maymunlar Cehennemi 3: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) Mail HD OK HD Openload HD VM HD ES TV FragmanYorum yapFILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Maymunlar Cehennemi 3: Savaş 2017 Türkçe Dublaj izle

Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi Amerikan yapımı bilim kurgu türünde olup Matt Reeves tarafından yönetilmiştir. Eleştirmenlerin beğendiği film Metascore’den 82 puan almıştır. Eski Maymunlar Cehennemine bağlı kalınarak çekilen remakelerin üçüncü filmi temasını 73 yılında çekilen orijinal seri filmi Battle for the Planet of the Apes’den alıyor. Gollum olarak da tanıdığımız Andy Serkis’in performansının oldukça çok beğenildiği filmin konusu: Caesar ve diğer maymunlar, acımasız bir albayın komuta ettiği insanlar ile karşı karşıya gelmeye hazırdır. Maymunların yaşadığı büyük yıkımın ardından Caesar, çok daha karanlık olan iç güdülerine göre hareket etmeye başlar ve mitollojik bir göreve çıkar. Bu savaş yok olmaya yüz tutan iki ırkı karşı karşıya getirecek ve gezegenin geleceğini ve kimin baskın tür olduğunu belirleyecektir.

Gişede $487 milyon dolarlık bir başarıya ulaşan filmde oyunculuklar, görsel efektler, müzik ve hikaye eleştirmenler tarafından oldukça başarılı bulunmuştur. Film sitemizde ayrıca altyazılı olarak da yer alıyor: Altyazılı izlemek için tıklayınız: WAR FOR THE PLANET OF THE APES 2017 Serinin takipçilerine bir de haberimiz var dördüncü film şimdiden açıklandı ve planlandı. Herhalde önümüzdeki sene onu da izleyebileceğiz.

Tür: 2017 Filmleri, 720p, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, IMDB +7, Macera Filmleri, Manşet, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, Kanada

IMDB Puanı: 7,7

Yönetmen: Matt Reeves

Oyuncular: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Karin Konoval, Amiah Miller

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?