Ratatuy – Ratatouille 2007 Türkçe Altyazılı Full HD izle

0FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Ratatuy – Ratatouille 2007 Türkçe Altyazılı Full HD izle

Remy adındaki fare, ailesinin aksine tam bir gurmedir. Tek hayali büyük bir aşçı olmak olan Remy, ailesi tarafından alaya alınırken, bulduğu her şeyi yememekle suçlanmaktadır. Aşçılık merakı bir gün başına büyük bela açtığında ailesinden ayrı düşen Remy, bir umutsuzluğa kapılır ancak umutsuzluğu beyhudedir. Yakın zamanda ölen ünlü aşçı Auguste Gusteau’nun ruhu onu ziyaret ettiğinde, her şeyin mümkün olabileceğini söylemesi üzerine, Remy, Fransa’nın esaslı restoranların birinin içine sızacak. Orada komilik yapan Linguini’nin yardımıyla aşçılık hünerlerini hem müşterilere hem de çalışanlara gösterecektir.

1 dalda Oscar kazanan film, tutkulu bir farenin aşçı olma serüvenini konu alıyor. 2007 yapımı Amerikan animasyon türündeki film, Ratatuy – Ratatouille’yi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Film HD kalitede olup toplam 63 ödül kazanmıştır. Filmlobisi.com bu filmi özellikle yemek ve aşçılık filmi sevenlere tavsiye ediyor.

Not: Film ismini geleneksel bir yemek olan ratatouille’den almıştır, yemeğin şimdilerdeki ismi confit byaldi’dir. Tanıdık mı geldi ? Evet, İmam Bayıldı yemeğinin bir benzeridir.

Tür: 720p, Aile Filmleri, Altyazılı Filmler, Animasyonlar, IMDB +7, IMDB +8, Komedi Filmleri

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: Brad Bird, Jan Pinkava

Oyuncular: Brad Garrett, Lou Romano, Patton Oswalt

Etiketler: , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?