Robocop 2014 İzle

0
( Kota Dostu ) Bölüm 1 Bölüm 2 alternatif 1 alternatif 2Yorum yap


Alex Murphy’nin yarı insan yarı robot hayatını anlatan Robocop 2014’ü sitemizden Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Geleceği kontrol altında tutmalıyız!


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Robocop 2014 İzle

Yıl 2028, OmniCorp, döneminin robot teknolojisinde lider ve deniz aşırı gittikçe büyüyen bir uluslararası şirkettir. İnsansız uçakları, ordu tarafından yıllarca kullanılmış şirket, sivil hayatta da kendini göstermek istemektedir ve bunun için altın bir fırsat bulur.

Detroit’te suçu bitirmek için uğraşan aile babası ve iyi polis Alex Murphy (Joel Kinnaman) çıktığı zorlu bir görevde pusuya düşürülür ve suçlular tarafından ağır bir şekilde dövülür. Bu şekilde bulunan Murphy’nin hayatta kalması imkansız olarak görülmektedir. OmniCorp bilimadamlarından Dr. Dennett Norton, robot teknolojisinde yeni bir çağ açmak için teknolojilerini Murphy üzerinde kullanmak ve ondan yarı insan yarı robot polis yaratmak ister. Ve OmniCorp böylece RoboCop’u yaratır, programlanmış bu yarı robot kendisine verilen görevleri başarıyla yerine getirirken, insan yanı, içinde bir yerlerde yaşamına devam etmektedir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 6,7

Yönetmen: José Padilha

Oyuncular: Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“Robocop 2014 İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. yaren - 4 sene önce demiş ki:

    silinmiş 🙁

    • Lobideki Adam - 4 sene önce demiş ki:

      videolar yenilenmiştir.