Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi 2016 Film izle

0FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi 2016 Film izle

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmi tüm Star Wars’ın ilk filminin öncesinde geçiyor. Direnişin umudu gitgide tükenirken, İmparatorluğun en son devasa silahı Ölüm Yıldızı gitgide güçlenmektedir ve bir grup direnişçi bir araya gelip, Ölüm Yıldızının planlarını çalmaya çalışır. Galaksinin geleceği, ellerindedir. Star Wars VII sonrası çekilen film, Yıldız Savaşları serisinin tersten kronolojisine de vurgu yapıyor. Godzilla filmiyle tanınan Gareth Edwards’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda ise Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk, Donnie Yen, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker gibi isimler yer alıyor.

Yapımcılığı Lucasfilm tarafından üstlenilen filmin konusu kronolojik olarak Sith’in İntikamı ve Yeni Bir Umut filmlerinin arasında gerçekleşmektedir. Yeni Bir Umut kronolojik olarak serinin ilk filmi. 200 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen film, toplamda 1.053 milyar dolarlık bir hasılat elde ederken, eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar almış, Star Wars fanları tarafından beğenilmiştir.

Tür: 1080p, 2016 Filmleri, 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, Macera Filmleri, Manşet

Yapım: ABD, İngiltere

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: Gareth Edwards

Oyuncular: Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?