Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me 2013 Altyazılı İzle

0
( HD Kalite ) tek parça alternatifYorum yap


7,3 IMDB puanlı Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me), 4 sihirbazın en iyi olma yolundaki çabalarını anlatıyor. Sitemizden 720p kalitede Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğiniz filmin kadrosunda usta oyuncular Morgan Freeman ve Michael Caine bulunuyor. Filmle ilgili görüşlerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşmayı unutmayınız.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Sihirbazlar Çetesi – Now You See Me 2013 Altyazılı İzle

Her biri farklı alanda yetenekli 4 sihirbaz, gizemli bir davete cevap vererek bir araya gelirler. Bir yıl sonra Four Horsemen (Mahşerin 4 Atlısına atıf) adıyla ortaya çıkarlar. Önceki gösterilerinin aksine bu dörtlü artık oldukça büyük işler peşindedirler. Las Vegas’taki gösterilerinde grup, Paris’te olan bir bankayı soyarlar. Bankanın kasasının gerçekten boşalması üzerine FBI işin içine dahil olur. Soruşturmaya Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) ve Alma Dray (Mélanie Laurent) adında iki ajan atanır. Bu iki ajan, banka soygununun nasıl yapıldığını çözmek için işin uzmanı olan Thaddeus Bradley’den (Morgan Freeman) yardım alırlar. Bu sırada 4 sihirbaz yeni ve çok daha etkili gösteriler planlamaktadırlar.

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDB +7, Suç Filmleri

Yapım: ABD, Fransa

IMDB Puanı: 7,3

Yönetmen: Louis Leterrier

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mélanie Laurent, Morgan Freeman, Michael Caine

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?