Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club İzle

11
( HD Kalite ) 720p Tek Parça alternatifYorum yapAlternatif

En İyi Film Oscarı dahil 6 dalda 2014 oscar adayı olan başrolünü usta oyuncu  Matthew McConaughey’in oynadığı Dallas Buyers Club (Sınırsızlar Kulübü) 1985 yılı Dallas şehrinde geçiyor.

Elektrikçilik ve ara sıra rodeoculuk yapan Ron Woodroff (Matthew McConaughey) tabiri caizse hızlı yaşa genç öl mottosuyla hayatını devam ettiren alkol ve uyuşturucu bağımlısı, seks düşkünü, homofobik ve ırkçı biridir. Çalışırken bir gün yaralanır ve hastanede kendisine o zamanlar ABD’de oldukça yaygın olan AIDS teşhisi konulur. 30 günlük ömrü kalmıştır. Bu haberden sonra Woodroff, eski ortamlarından uzaklaşmaya başlar. Homofobik olan arkadaşlarıyla arası bozulur, bir ilaç şirketinin AIDS hastaları için çıkardığı AZT adlı ilacı dener. Bir süre sonra bu ilacın aslında plasebo etkisinden fazlası olmadığını anlayan Woodroff, hayatını devam ettirmek için farklı ilaçlar araştırmaya başlar ve eşcinsel bir arkadaş edinir.

Sınırsızlar kulübü filmini 720p kalitede, tek parça ve Türkçe altyazılı haliyle sitemizden izleyebilirsiniz. Yorum kısmından filmle ilgili görüşlerinizi bekliyoruz. Filmlobisi.com iyi seyiler diler.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?
 

“Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club İzle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. çağla - 5 sene önce demiş ki:

  Alt yazılı olması süper ama film vakit kaybı. Imdb de gerçek hayattan olan filmlere Anlamsız yüksek puan Olmasını çözemedim.

 2. Ferhat - 4 sene önce demiş ki:

  Harika bir film düşünün bu bir yaşam mücadelesi günlük hayatın çok dışında bir mücadele , her an erimek derler ya bu gerçek alla ta ki yorum yapanda tam bir beyinsiz.

 3. Salih - 4 sene önce demiş ki:

  Bu filme zaman kaybı diyen zaman kavramından habersizdir , tavsiyem filmi bir kez daha izleyip zamanın değerini kavramasıdır… Admin teşekkürler muazzam bir hayatta kalma savaşı..!

 4. mert - 4 sene önce demiş ki:

  bu filme zaman kaybı diyen arkadaş senin o değerli zamanının böyle mükemmel bir film tarafından çalındığı için şükret. Ve burdan hiç bir filmden anlamayan insanlara sesleniyorum siz film izlemeyin.