South Park 5. Sezon izle

0


Bölüm isimleri için açıklama kısmına bakabilirsiniz. İyi seyirler.


FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
South Park 5. Sezon izle

Dünyada oldukça sevilen South Park animasyon dizisinin 5. sezonunu sizlere 720p kalitede Türkçe altyazılı olarak sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

South Park 5. Sezon Bölüm İsimleri:

1 “It Hits the Fan”
2 “Cripple Fight”
3 “Super Best Friends”
4 “Scott Tenorman Must Die”
5 “Terrance and Phillip: Behind the Blow”
6 “Cartmanland”
7 “Proper Condom Use”
8 “Towelie”
9 “Osama bin Laden Has Farty Pants”
10 “How to Eat with Your Butt”
11 “The Entity”
12 “Here Comes the Neighborhood”
13 “Kenny Dies”
14 “Butters’ Very Own Episode”

South Park Konusu:

Colorado’daki hayali bir kasabada yaşayan dört çocuk Stan, Kyle, Kenny ve Cartman’ın hikayesini anlatan animasyon serisi South Park, 1997 yılından beridir 18 yaşında büyükler için Comedy Central kanalında yayınlanmaktadır.

Olağanüstü olay ve durumlara yer verilen dizide yetişkinlerle çocukların durumlara bakış açısı ve eylemleri üstün bir hiciv ve ironiyle yansıtılmaktadır.

İlk defa izleyecek olanlar için karakterleri tanıtalım:

Eric Cartman: Tam bir anti kahramandır, zeki olmasının yanında faşisttir en büyük idolleri Hitler ve Mel Gibson’dur. Oldukça kilolu olan Eric, toplumun bir çok değerine karşıdır ve bölümler boyunca onları çiğnemeye fayda çıkarmaya devam eder. Arkadaş grubunda ise en büyük düşmanı yahudi olan Kyle’dir. Eric’in annesi bir hayat kadınıdır babasının ise kim olduğu bilinmemektedir.

Kenny McCormick: Grubun fakir ve sürekli kapşonlu elbiseyle dolanan elemanıdır. Konuştukları çoğu zaman anlaşılmaz, küfürbaz olmasının yanında cinselliğe çok düşkündür. Dizinin çoğu bölümünde ölür ancak öldüğünü kimse hatırlamaz hiç bir şey olmamış gibi devam edilir.

Stan Marsh: Arkadaş grubunun en mantıklı ve zeki karakteri olan Stan, Kyle’nin en yakın arkadaşıdır. İnsancıl biridir ve yanlış olan şeylerin düzeltilmesi gerektiği inancını taşır. Babası Randy Marsh karakteriyle uzaktan yakından alakası yoktur.

Kyle Broflovski: Mantıklı ancak daha saf bir çocuk olan Kyle, yahudi kökenli bir kızıldır. Kardeşi Ike, Kanada doğumludur. İyilik ve doğruluk emsali olan Kyle sürekli Cartman ile atışır.

Tür: Genel

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,8

Yönetmen: Trey Parker, Matt Stone, Brian Graden

Oyuncular: Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes

Etiketler: ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?