Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds 2009 Türkçe Altyazılı izle

4
( HD Kalite ) Bölüm 1 VK Bölüm 2 tek parça hd FragmanYorum yap


Soysuzlar Çetesi filmini Türkçe dublajlı izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds 2009 Türkçe Altyazılı izle

Nazi işgali altındaki Fransa’da genç Yahudi mülteci, Shosanna Dreyfus ailesinin katledilişini görmüş ve Nazi Albayı Hans Landa’dan intikam almaya yemin etmiştir. Hayatını o gün zorla kurtaran kadın, yıllar boyunca Almanlar arasında kendisini gizlemeyi başarmış ve Alman savaş kahramanı Fredrick Zoller’in ilgisini çekmiştir.

Fredrick Zoller’in onuruna çekilen savaş filmi gösterime Shosanna’nın sinema salonunda girecek ve bir çok nazi subayı salonda olacaktır. Sonunda intikamını alabileceğini düşünen kızın yolu Teğmen Aldo Raine tarafından yönetilen bir grup askerle kesişir. Basterds adıyla bilinen Amerikan-Yahudi askerlerinden oluşan grubun amacı, Nazilere olabildiğinde çok zarar vermek olduğundan, genç kızın planına dahil olurlar.

Quentin Tarantino ve Eli Roth’tan IMDB Top 250’de 104. sırada yer alan etkileyici bir 2. Dünya Savaşı intikam filmi. Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds 2009’u Türkçe Altyazılı olarak HD kalitede izleyebilirsiniz. Film 1 dalda Oscar ödülü kazanmıştır. Filmlobisi.com yorumlarınızı bekliyor.

Tür: 1080p, 720p, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: ABD, Almanya

IMDB Puanı: 8,3

Yönetmen: Quentin Tarantino, Eli Roth

Oyuncular: Brad Pitt, Diane Kruger, Eli Roth, Christoph Waltz, Michael Fassbender

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?