Star Trek 2009 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

1

Serinin ikinci filmini de izlemek ister misiniz ? Star Trek 2: Bilinmeze Doğru izle


FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Star Trek 2009 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

James Kirk, daha doğduğu gün içinde bulunduğu geminin kaptanı olan babasını kaybeder. Nereden geldiği bilinmeyen bir uzay gemisi, Büyükelçi Spock’u ararken, Spock o dönemde Vulcanlı bir çocuktan fazlası değildir. Vulcan’lı olmasına rağmen yarı insan olan Spock, zaman geçtikçe kendi toplumundan uzaklaşmaya başlar. Aradan geçen yılların ardından kaptanın oğlu Kirk de oldukça belalı biri haline gelmiştir. Kaptan Christopher Pike tarafından keşfedilen Kirk, uçuş eğitimi alacağı okula başlarken, Vulcan’da acil bir durum meydana gelir. Davranışları nedeniyle USS Enterprise’den (Atılgan) uzaklaştırılan Kirk, bir türlü gemiye sızmanın yolunu bulacak ve ölümcül görevde önemli bir görev üstlenmek üzere yola çıkacaktır. Bu yolculukta kendisine Spock ile birlikte Nyota Uhura, Hikaru Sulu ve Pavel Chekov eşlik edecektir.

J.J. Abrams’ın yönetmenliğini üstlendiği Uzay Yolu serisinin yeniden çekimi olan Star Trek 2009 filmi HD kalitede FilmLobisi.com’da sizlerle. Serinin 11. filminde Kaptan Kirk, Mister Spock, Doktor McCoy ve mühendis Scott’un Yıldız Filosu Akademisi’ndeki tanışmaları ve Atılgan uzay gemisiyle ilk göreve doğru yola çıkışları konu ediliyor. Filmin oyuncu kadrosunda John Cho, Ben Cross, Bruce Greenwood, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Winona Ryder, Zoe Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin, Eric Bana ve Leonard Nimoy gibi isimler yer alıyor. İyi seyirler!

Tür: 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Film Serileri, IMDB +7, IMDB +8, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, Almanya 2009

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: J.J. Abrams

Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg, Karl Urban, Zoe Saldana, Anton Yelchin, Winona Ryder

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?