The Flash 1. Sezon 7. Bölüm HD izle

7
( HD Kalite ) tek parça hd alternatif mail.ruYorum yap


Power Outage


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
The Flash 1. Sezon 7. Bölüm HD izle

Central City polis departmanındaki adli bilim adamı Barry Allen, mutlu biri olmasına rağmen çocukluğundaki travmanın etkisini hala üzerinden atamamıştır. Hatırladığı kadarıyla annesini gizemli sarı bir varlık öldürmüş babasını ise etkisi altına almıştır. Yıllar sonra S.T.A.R Endüstrilerinin parçacık hızlandırıcısı, hata nedeniyle bir patlamaya sebep olur. Bu patlama hava durumunu değiştirir ve Barry Allen’a bir şimşek çarpar. 9 aylık komaya giren genç adam, kendine geldiğinde STAR labda çalışmaya başlar ve yıldırım sonrası edindiği süper gücünü keşfeder. Bu güç süpersonik hızda, neredeyse gözle görülemeyecek bir hızda koşmaktır. Ayrıca şimşek Allen’de hızlı hücre yenilenmesine neden olur.

Bununla birlikte dışarıda değişik süper güçleri olan biri sürü insan bulunmaktayken bunların büyük çoğunluğu kötücül amaçlara hizmet etmektedir. Gücün verdiği sorumlulukla birlikte Barry, STAR’daki arkadaşlarıyla birlikte kötülüğe karşı gücünü kullanmaya başlayacaktır.

DC Comics karakterlerinden olan Flash dizisini yapımcıları Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Geoff Johns. Arrow ile aynı dünyada geçen dizi The CW kanalında yayınlanıyor. Flash dizisinin 1. sezon 7. bölümü Power Outage’yi Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Tür: Genel

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,3

Oyuncular: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?