Thor 2: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj İzle

1
( HD Kalite )


Alternatif

Mail.ru Seçeneği

Marvel dünyasına Thor ile devam ediyoruz. Serinin ikinci filmi Thor: The Dark World (Karanlık Dünya) sitemizden 720p kalitede, Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz. IMDB’den 7,4 puan alan film ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Thor 2: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj İzle

Filmin Konusu: Binlerce yıl önce, Dark Elves olarak bilinen bir ırk evreni karanlığa sürüklemek için Aether diye bir silah kullanırlar. Asgard savaşçıları onları durdurur ancak liderleri Malekith kaçar ve nihai amaçlarını gerçekleştirmek için daha uygun bir zamanı beklemeye başlar. Savaşçılar ise ele geçirdikleri Aether’i yok edemediklerinden saklamakla yetinirler.

Thor’ın ilk filminden 2 yıl sonra Jane Foster (Natalie Portman) Thor’un dönüşünü beklemektedir. Bu süreç içinde Thor (Chris Hemsworth) ise 9 diyara barış götürmeye çalışmaktadır. Jane daha önce Thor’u dünyaya çeken bölge gibi bir bölge bulur. Araştırmak için oradayken karadelik tarafından çekilir. Bu sırada Asgard’da olan Thor dünyaya gitmek istemesine rağmen babası tarafından durdurulmaktadır. Tüm diyarları görebilen Heimdall, Thor’a Jane’nin kayboluşunu gördüğünü söyler. Thor ve Jane, 9 diyarın en eski düşmanlarına karşı yeni bir maceraya girişirler.

Tür: 2013 Filmleri, 720p, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, IMDB +7, Macera Filmleri

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 7,4

Yönetmen: Alan Taylor

Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?