X-Men Geçmiş Günler Gelecek 2014 Filmi Türkçe Altyazılı Extended izle

4
( HD Kalite ) openload alternatif mango FragmanYorum yapFILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
X-Men Geçmiş Günler Gelecek 2014 Filmi Türkçe Altyazılı Extended izle

2023 yılına gelindiğinde oldukça gelişmiş olan Sentinels hem insanları hem de mutantların soyunun tehlike altına girmesine neden olmuşlardır. Geriye kalan mutantlar ise Charles Xavier, X-Men, Magneto ve bir kaç genç mutanttır. Son kuşatma altında olan mutantlar, kurtuluşu geçmişe gidip, sentinellerin üretilmesini engellemekte bulmaktadırlar. Ancak bu yolculuğa her vücut uygun değildir. Bu nedenle X-Men geçmişe gönderilecek en uygun adaydır.

İnsanlar tarafından 1973 yılında üretilmeye başlanan Sentinel adındaki robotların tek amacı vardır, o da mutasyona uğramış insanları yani mutantları dünyadan yok etmek.

X-Men 1973 yılına gidip, iki eski düşman olan Charles Xavier ve Magneto’yu bir araya getirip, mutantların aslında insanoğlu için bir tehlike unsuru olmadığını kanıtlamaya çalışacaktır. Ancak iki düşmanı barıştırmak pek kolay olmayacaktır özellikle ortada Mystique varken.

IMDB Top 250‘de 238. sırada.

Tür: 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Manşet

Yapım: ABD, İngiltere

IMDB Puanı: 8,1

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Michael Fassbender, James McAvoy, Peter Dinklage, Ellen Page

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?