X-Men Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) tek parça tek parça hdYorum yap


IMDB Top 250’de 113. Sırada
Filmi Türkçe altyazılı izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
X-Men Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj izle

İnsanlar tarafından 1973 yılında üretilmeye başlanan Sentinel adındaki robotların tek amacı vardır, o da mutasyona uğramış insanları yani mutantları dünyadan yok etmek.

2023 yılına gelindiğinde oldukça gelişmiş olan Sentinels hem insanları hem de mutantların soyunun tehlike altına girmesine neden olmuşlardır. Geriye kalan mutantlar ise Charles Xavier, X-Men, Magneto ve bir kaç genç mutanttır. Son kuşatma altında olan mutantlar, kurtuluşu geçmişe gidip, sentinellerin üretilmesini engellemekte bulmaktadırlar. Ancak bu yolculuğa her vücut uygun değildir. Bu nedenle X-Men geçmişe gönderilecek en uygun adaydır.

X-Men 1973 yılına gidip, iki eski düşman olan Charles Xavier ve Magneto’yu bir araya getirip, mutantların aslında insanoğlu için bir tehlike unsuru olmadığını kanıtlamaya çalışacaktır. Ancak iki düşmanı barıştırmak pek kolay olmayacaktır özellikle ortada Mystique varken.

Tür: 720p, Aksiyon Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Manşet, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, İngiltere

IMDB Puanı: 8,4

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Michael Fassbender, James McAvoy, Peter Dinklage, Ellen Page

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?