Yapay Oyun – The Imitation Game Filmini Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) mail.ru tek tek parça hd FragmanYorum yap


Filmi Türkçe altyazılı izlemek için buraya tıklayınız.


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Yapay Oyun – The Imitation Game Filmini Türkçe Dublaj izle

Kripto analiz uzmanı (şifre çözümleyici) Alan Turing’in hayatını konu alan film, o ve takımın Hut 8’in İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanya’sının Enigma kodunu çözmeye çalışmasını anlatıyor. Akademisyen, matematikçi, dil bilimci, satranç şampiyonları ve zeki yöneticilerden oluşan grup, başbakan Winston Churchill’in projesi altında çalışmaya başlar.

II. Dünya Savaşı sırasında Alman şifrelerinin kırılmasında çok önemli bir rol oynadığı oynadığı için savaş kahramanları arasına giren Alan Turing’in gençlik yıllarındaki mutsuzluğu, kodlar üzerinde çalışmaları ve homoseksüel olduğu için yargılanması da filmde yer verilen konular arasında.

Bilgisayar biliminin kurucusu olarak görülen Alan Turing biyografisi Yapay Oyun – The Imitation Game 2014 filmini HD kalitede Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Keira Knightley ve Matthew Goode yer alıyor. IMDB top 250’de 206 sırada yer alan film, 5 dalda Altın Küre ödüllerine aday gösterilmiştir.

Tür: 2014 Filmleri, 720p, Biyografik Filmler, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Manşet, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere, ABD

IMDB Puanı: 8,1

Yönetmen: Morten Tyldum

Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Keira Knightley, Matthew Goode

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?