Yenilmezler 2 – Avengers 2 Age of Ultron 2015 izle

4
( HD Kalite ) tek parça 1080p moly Openload ve Vid.ag FragmanYorum yapFILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Yenilmezler 2 – Avengers 2 Age of Ultron 2015 izle

Yenilmezler serisinin ikinci filmi Ultron Çağı’nda Tony Stark, uzun süredir aktif olmayan bir barışı koruma programını faaliyete sokarken, işler oldukça ters gidecek ve Avengers kahramanları Demir Adam, Kaptan Amerika, Thor, İnanılmaz Hulk, Black Widow ve Hawkeye tekrar bir araya gelecektir.

Kötücül yapay zeka Ultron, barış programının kontrolünü ele geçirip, nihai planını devreye soktuğunda, tüm dünyaya yayılan kötülüğü durdurmak Yenilmezler ekibine kalacaktır.

Marvel serisi kahramanlarının bir araya geldiği Yenilmezler: Ultron Çağı – Avengers: Age of Ultron 2015 filmini sitemizden HD kalitede tek parça izleyebilirsiniz.

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen ve Samuel L. Jackson gibi oyuncuları kadrosunda barındıran efsanevi serinin ikinci filmi, 1 Mayıs 2015’te ülkemizde gösterime girmiştir.

Tür: 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7, IMDB +8, Macera Filmleri, Manşet

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: Joss Whedon

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen ve Samuel L. Jackson

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?