Yıldız Savaşları 4 – Star Wars IV: A New Hope 1977 Türkçe Altyazılı 1080p izle

0


Yıldız Savaşları Bölüm IV: Yeni Bir Umut (1977)


FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Yıldız Savaşları 4 – Star Wars IV: A New Hope 1977 Türkçe Altyazılı 1080p izle

Babası ve annesini pek iyi tanıyamadan kaybeden Luke Skywalker (Mark Hammil), amcası ve teyzesiyle birlikte uzak bir gezegende tarım işiyle uğraşmaktadır. Akademiye katılıp bir jedi olmak istese de amcası tarafından engellenen Luke, evrende olup bitenlerden uzaktır. Şeytani bir imparator galaksiyi yavaş yavaş ele geçirirken, Ölüm Yıldızı denilen bir uzay gemisi üzerinde çalışmaktadır. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia, bu geminin gizli planlarını ele geçirip, robot R2-D2’nin içine saklar. C-3PO adındaki bir başka robot ile birlikte yola koyulan R2-D2 pek geçmeden Luke ile karşılaşacak ve Luke kendisini galaksinin kaderini belirleyecek olan direnişin içinde bulacaktır.

Yıldız Savaşları – Star Wars serisinin yapım yılına göre ilk filmi olan 1977 yapımı Yeni Bir Umut, hikayenin kronolojik sırasına göre dördüncü filmidir. 6 dalda Oscar ödülü kazanan film, IMDB Top 250’de 19. sırada yer almaktadır. Serinin yedinci filmini beklediğimiz şu günlerde FilmLobisi.com olarak tüm izleyicilere iyi seyirler diliyoruz.

Star Wars serisinin tüm filmleri 1080p kalite sitemizde yer alıyor.

Tür: 1080p, 720p, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Manşet

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 8,7

Yönetmen: George Lucas

Oyuncular: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?