Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2002 izle

0
( HD Kalite ) tek parça hd alternatifYorum yap


2 dalda Oscar ödülü kazanan film IMDB Top 250’de 17. sırada yer alıyor. Yüzüklerin Efendisi: 2 Kule – The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 filmini HD kalitede Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Extended versiyonudur, sinemada gösterilenden uzun halidir.


FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2002 izle

Yüzüklerin efendisi serisinin ikinci filmi olan İki Kule’de Sauron ve ordusu gitgide büyürken Orta Dünya’nın büyük bir kısmı karanlığın hükmü altına girmektedir. Bir maia ve Gandalf’ın üstü olan Saruman, Sauron’a biat etmeye başlamış ve Frodo ile yüzüğü yakalaması için güçlü ork türü Uruk Hai’lerden oluşan bir ordu kurmuştur.

Bu sırada ilk filmin ardından Yüzük Kardeşliği Boromir’in ölümünün ardından Uruk Hai saldırısıyla dağılmıştır. Sam ve Frodo yüzük ile birlikte Mordor’a doğru yola çıkarken, Merry ve Pippin Uruk Hai’ler tarafından yakalanmış. Aragorn, Legolas ve Gimli ise onların peşine düşmüştür. Saruman güçlü düşmanlarından Rohanlılara saldırıya hazırlanırken, kader kardeşliğin bir kısmını düşmekte olan halka gönderecek ve büyük bir savaş başlayacaktır. Yüzüğün kaderi ise Frodo, Sam ve yeni tanışacakları yol arkadaşları Smeagol’ün elindedir.

J.R.R. Tolkien’ın romanından uyarlanan Yüzüklerin Efendisinin ikinci filminin yönetmenliğinde Peter Jackson yer alırken, filmin oyuncu kadrosunda Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Christopher Lee, Andy Serkis, Karl Urban ve Liv Tyler yer alıyor.

2 dalda Oscar ödülü kazanan film IMDB Top 250’de 17. sırada yer alıyor. Yüzüklerin Efendisi: 2 Kule – The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 filmini HD kalitede Türkçe Dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Filmlobisi.com iyi seyirler diler.

Tür: 720p, Fantastik Filmler, IMDB +7, IMDB +8, IMDB Top 250, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD, Yeni Zelanda

IMDB Puanı: 8,8

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Andy Serkis, Cate Blanchett, Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Orlando Bloom, Peter Jackson, Viggo Mortensen

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?