Zombilerin Şafağı – Shaun of the Dead Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

2FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Zombilerin Şafağı – Shaun of the Dead Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

Orta yaşlardaki Shaun’un hayatı artık pek de iyiye gitmemeye başlamıştır. Tüm vaktini ev arkadaşı olan Ed ile Winchester adlı barda içerek geçiren Shaun, kız arkadaşı tarafından terkedilir. Bunun üzerine hayatında bir takım değişiklikler yapmaya karar veren Shaun, annesiyle barışıp kız arkadaşının gönlünü almak için yola çıkacaktır. Ancak tüm bu düşünceler arasında etrafında olan biten bir takım şeyleri kaçırmıştır. Etrafta bir zombi salgını vardır ve insanlar farketmese de gitgide yayılmaktadır. Zombi salgını herkes tarafından duyulduğunda, Shaun ve Ed harekete geçecek, sevdiklerini kurtarıp ve kale olarak gördükleri Winchester’e gideceklerdir. Zombilere karşı bol alkollü eğlenceli bir mücadele başlamıştır.

Edgar Wright tarafından yönetilen 2004 İngiliz yapımı korku-komedi türündeki film hayatını düzene koymaya çalışan birinin, aynı zamanda zombi salgınıyla uğraşmasını konu alıyor. Başrollerinde Simon Pegg ve Nick Frost ikilisinin yer aldığı filmi, HD kalitede izleyebilirsiniz. 12 ödüllü film tüm zamanların en başarılı korku komedi filmlerinden biri olarak görülmektedir.

Wright ve Pegg tarafından hikayesi yazılan film serinin ilkidir ve 2007 yılında gösterime giren Hot Fuzz ve 2013 yapımı the World’s End ile devam etmiştir.

Tür: 720p, Altyazılı Filmler, IMDB +7, IMDB +8, Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: İngiltere, Fransa 2004

IMDB Puanı: 8,0

Yönetmen: Edgar Wright

Oyuncular: Simon Pegg, Nick Frost, Kate Ashfield, Lucy Davis

Etiketler: , , , ,

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ Film Nasıldı ?